Příběh jedné malé značky

Příběh našeho obchodu začal jednoduše: dcerka potřebovala nové tepláky. Jenže.

Výběr dětského oblečení v obchodech je sice velký, ale kvalita často neodpovídá cenovce, která na něm visí. A už jste někdy viděli, aby si děti dávaly pozor, jestli jim skluzavka neprošoupává zadek nebo jestli se jim při věšení na prolézačku moc nenapínají fórově ušité švy na mikině? My taky ne.

Začali jsme si proto pohrávat s myšlenkou – co kdyby existoval obchod, který by nabízel opravdu kvalitní oblečení dostupné pro všechny? No a tak jsme se dali do práce a jeden takový založili – Twizi shop.

 

Česká kvalita – od látek po šití

Snažíme se o poctivou výrobu – od první nitky po poslední steh.

Navrhujeme vlastní originální střihy, které v regálech nenajdete.

A hlavně – všechny kousky vyrábíme přímo v České republice z kvalitních českých certifikovaných látek. Naše paní krejčová pro vás šije s radostí, láskou a plnou péčí. Protože hlavní je, aby byl váš prcek v pohodlí, ať už se pouští do jakéhokoli dobrodružství.

 

A jak vlastně poznáme, že se nám takový pohodlný kousek povedlo ušít? Jednoduše – každý model prochází extrémními :) zátěžovými testy na naší dceři a dalších dětech z rodiny. Zkrátka na kvalitu Twizi vsadíme i boty (které tedy zatím nevyrábíme, ale třeba jednou, kdo ví…). 

 

Takže jestli sháníte kvalitní tepláčky, kraťásky, mikiny a další doplňky pro své neposedy, zkuste to u nás. Kdyby náhodou přece jen něco nesedlo, na vrácení máte 14 dní a zpáteční dopravu platíme my.

Zpět do obchodu